ما بهترین خدمات را فراهم می کنیم

مجموعه محتواسازان تیمی متشکل از تخصص‌های مختلف در حوزه‌های مرتبط با تولید محتوا است که با تکیه بر تحصیلات و تجارب اعضای خود توانسته در عرصه آموزشی و اجرای پروژه‌های محتوا محور به نتایج قابل قبولی برسد.

تیم محتواسازان با اتکا به نویسندگان، ویراستاران و خبرنگاران خود توانایی تولید انواع محتوای متنی و خبری را داراست. همچنین تولید انواع پادکست‌های صوتی، اینفوگرافیک‌های جذاب، طرح‌های گرافیکی و کیلیپ‌های تصویری بخش دیگری از خدمات موجود در مجموعه محتواسازان می‌باشد.

راه اندازی وب‌سایت‌های حرفه‌ای و انجام خدمات بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو (سئو) یکی از نقطه قوت‌های اساسی تیم محتواسازان است. حضور برترین متخصصان سئو این امکان را برای تیم فراهم کرده تا علاوه‌بر انجام پروژه‌ها با برترین کیفیت، به تربیت نیروهای مستعد در حوزه بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو نیز بپردازد.

تحلیل کسب و کار، برنامه‌ریزی برای کمپین‌های بازاریابی محتوا و تدوین استراتژی‌های محتوایی مهم‌ترین و شاید سخت‌ترین بخش تولید محتوا است. حضور متخصصان رشته مدیریت در این مجموعه یکی دیگر از  نقاط قوت تیم است که موفقیت پروژه‌ها با حضور آنان تضمین خواهد شد.

مجموعه محتواسازان همچنین بر اساس نیاز آموزشی که در بین کارجویان تولید محتوا و صاحبان کسب و کار در بازار وجود داشت اقدام به طراحی و اجرای دوره آموزشی جامع تحت عنوان «کارخانه محتوا» نموده است که تا به حال در مرکز آموزش فاوای شهرداری اصفهان، شتاب‌دهنده هاب اصفهان، مؤسسه آموزشی سبحان اصفهان، شتاب‌دهنده دیموند اصفهان و دانشگاه شیخ بهایی برگزار شده است.

علاوه‌براین مجموعه محتواسازان برپایه سابقه رسانه‌ای خود در ابتدای سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری مجموعه اخباررسمی در اصفهان شد که توان این مجموعه را در ایجاد کمپین‌های خبری و روابط عمومی به میزان قابل توجهی افزایش داد.

 

جریان کار

فرآیند کار ما

1

برنامه ریزی

2

پژوهش

3

بهینه سازی

4

نتایج

ملاقات با تیم ما

علاقه مند به کار با تیم ما هستید؟