محتواسازان

تحولی بزرگ در توسعه
کسب و کار جهانی
از طریق وب...

محتواسازان مجموعه ایست برای زیستن در عصر دیجیتال…

هدفمان در محتواسازان این است که :

به روزترین و مفیدترین مطالب از رسانه‌های معتبر دنیا را برایتان گردآوری کنیم.

مخاطب‌ها مطالب جذاب، ارزشمند، مرتبط و به‌روز بخوانند.

همه از اینترنت لذت ببریم و بهترین شکل از آن استفاده کنیم.

اعضای تیم ما

نرگس غلامی مدیرعامل
کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی است ولی فعالیتش در بازار کار را با روابط عمومی و رسانه شروع کرده، سال ۹۷ تصمیم گرفت این حوزه را تخصصی‌تر دنبال کند و همین باعث شد تا محتواسازان با همراهی سایر همکرانش متولد شود... مدیرعامل مجموعه است، مدرس دانشگاه است، کودکش درونش فعال هست ولی موقع کار شدیداً جدی می‌شود.
علیرضا شریف منش مدیر داخلی
یک مهندس پناه آورده به حقوق و یک حقوقدادن مامن گزیده در رسانه و روابط عمومی. علیرضا شریف‌منش معتقد است، ارتباطات مهم‌ترین بخش هر کسب و کار و بازاریابی محتوایی مهم‌ترین بخش ارتباطات است. همین امر باعث شده تا وی به‌عنوان یکی از بنیانگذارن، روابط عمومی محتواسازان را با قدرت به پیش ببرد.
مینا جلوانی مدیر توسعه کسب و کار
قطعاً بدون تحلیل یک کسب و کار نمی‌توان برای آن محتوا تولید کرد و این تحلیل را باید کسی انجام دهد که به تحلیل رقبا و تحلیل بازار مسلط باشد، نرم‌افزارهای این حوزه را به خوبی بشناسد، منظم باشد و به حوزه محتوا علاقه‌مند باشد... مینا جلوانی همه این خصوصیات را داراست.
مهرزاد ربیع مدیر IT
مهندس برق، خطاطا و یک گرافیست بی نظیر... ولی هیچ کدام اینها مهم نیست! مهرزاد ربیع یک سئوکار حرفه‌ای است... فضای وب زندگی اوست و همین باعث شده تا در این زمینه یکه‌تاز شود... وقتی پروژه‌های بهینه‌سازی را به وی می‌سپاریم خیالمان از همه لحاظ راحت است.

دیگر اعضا

maede-bakhshande
کارشناس سئو مائده بخشنده
nilofar-deldar
طراح گرافیک نیلوفر دلدار